Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Showdown Połowiczny sukces naszych zawodników w Showdownie
PDF Drukuj Email

Wrocławski Ośrodek dla Szkolno Wychowawczy dla dzieci niewidomych i słabowidzących był gospodarzem Półfinałów Mistrzostw Polski w Showdownie, które odbyły się w dniach 14-16.11.2014 r. Przemyski Klub „Podkarpacie” reprezentowało pięciu zawodników:

Ćwiek Ewa

Knaź Przemysław

Kuźniar Daniel

Łuc Wojciech

Szydło Grzegorz

Faza grupowa dla naszych zawodników zakończyła się sukcesem. Wszyscy awansowali do dalszej rundy. Najlepiej zaprezentował się Przemysław Knaź, który awansował z pierwszego miejsca. Niestety następna runda nie była już tak efektywna. Do fazy jednej czwartej awansował tylko Grzegorz Szydło wygrywając w meczu wewnątrz klubowym z Przemysławem Knaźem. Ostatecznie Grzegorz zajął w Półfinałach trzecią pozycje, jednocześnie dającą awans do Finałów MP. Awans wywalczył także Przemysław Knaź zajmując piąte miejsce. Pozostali zawodnicy zajęli odpowiednio:

Ćwiek Ewa – 8 miejsce

Łuc Wojciech – 6 miejsce

Kuźniar Daniel – 7 miejsce

 

KLIKNIJ ABY OTWORZYĆ GALERIE

 

 

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Statystyki

Użytkowników : 13
Pozycje : 951
Zasoby : 8
Odsłon : 5268027

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk